RCM Timisoara ramane neinvinsa in play-off. Campionii s-au impus la limita, 18-13, in deplasare, in fata Stelei

Sambata, 17 August 2013, ora 01:49
73 citiri
Trupa lui Chester Williams a reusit o victorie foarte importanta la Bucuresti. Galben-albastrii au castigat, dupa un final de meci dramatic, in care Burcea si compania au rezistat eroic asediului bucurestenilor. Cei de la Steaua au inscris primele puncte ale meciului, in minutul 12, prin Vlaicu, care a transformat o lovitura de pedeapsa. Tot el ar fi putut sa majoreze avantajul gazdelor cinci minute mai tarziu, dar a ratat o alta 'penalitate' dictata de arbitrul Iordachescu. Calafeteanu a ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: echipa RCM Timisoara meci RCM Timisoara