Foresta Suceava s-a intors cu un punct de pe terenul celor de la Sporting Liesti

Sursa: Crai Nou
Marti, 16 Octombrie 2018, ora 22:00
42 citiri
Intr-un meci din etapa a VIII-a a seriei I, Sporting Liesti - Foresta Suceava 0-0

In etapa a VIII-a a Seriei I a Ligii a III-a de fotbal, Foresta Suceava a evoluat, la finele saptamanii precedente, pe terenul celor de la Sporting Liesti. La finele a 90 de minute de lupta, scorul a fost egal 0-0.

In aceeasi etapa a VIII-a, Bucovina Radauti s-a impus pe terenul formatiei Sanatatea Darabani cu scorul de 1-0. Unicul gol al intalnirii a fost marcat de Andrei Cerlinca in minutul 46. Cea de-a treia ...citește toată știrea