Patru puncte bune adunate de Bucovina Radauti si Somuz Falticeni in etapa a XI-a

Sursa: Crai Nou
Marti, 05 Noiembrie 2019, ora 18:02
46 citiri
> Bucovina a castigat meciul cu Ozana Targu Neamt, iar Somuz a remizat cu Ceahlaul Piatra Neamt

Bucovina Radauti si-a valorificat avantajul terenului propriu in etapa a XI-a a Seriei I a Ligii a III-a de fotbal. Intr-o partida disputata sambata, 2 noiembrie, elevii antrenorilor Dorin Goian si Daniel Balan s-au impus cu 3-1 in fata gruparii Ozana Targu Neamt.

A fost 1-1 la pauza dupa golurile marcate de Netbai, din penalty, in minutul 26, nemtenii reusind sa egaleze dupa golul marcat dupa doar ...citește toată știrea