Suceveanul Gabriel Conache a marcat toate punctele campioanei Timisoara Saracens in remiza cu Steaua

Sursa: Crai Nou
Marti, 19 Septembrie 2017, ora 22:08
25 citiri
Campioana Romaniei la rugbi, Timisoara Saracens, a remizat cu Steaua, liderul la zi din SuperLiga CEC Bank, 15-15 (6-3), in uvertura etapei a 4-a, intr-un meci disputat pe stadionul "Dan Paltinisanu".

Desi au condus la pauza, iar in ultimele 10 minute au avut superioritate numerica dupa ce doi stelisti au fost eliminati temporar in urma a doua cartonase galbene, banatenii nu au reusit sa se impuna si au dat impresia ca nu au depasit ...citește toată știrea