Victorii pentru Foresta Suceava si Bucovina Radauti, infrangere pentru Somuz Falticeni, in etapa a XXIII-a

Sursa: Crai Nou
Marti, 16 Aprilie 2019, ora 06:00
74 citiri
Stadionul "Areni" a gazduit la finele saptamanii trecute un nou meci al Forestei Suceava, de aceasta data in etapa a XXIII-a adversara fiindu-i Sporting Liesti. Formatia oaspete, care in urma cu cateva runde castigase clar duelul cu Somuz Falticeni, a inceput jocul mai bine si a reusit sa anihileze atacurile gazdelor. Cu doar doua minute inainte de pauza, galatenii au dat lovitura, Munchiu marcand pentru 0-1.

Cele 15 minute dintre reprize au fost un sfetnic bun si antrenorul Florin Cristescu - ...citește toată știrea