Duminica, 21 Februarie 2010, ora 08:21

Handbal feminin. Liga Nationala. Universitatea Resita - HCM Stiinta Baia Mare 25-31 (16-14)

Szanet Borbely / Baia Mare

Inaintea acestui meci, cei doi antrenori antrenori baimareni se confruntau cu probleme de efectiv. Pe langa Szanet Borbely si Camelia Balint, accidentate anul trecut, in aceasta saptamana au devenit indisponibile, Timeea Tatar, Lavinia Dobromir (ambele cu entorsa) si Aneta Parvut (racita), care nici nu au facut deplasarea. Baimarencele au avut un inceput bun de partida si dupa 17 minute de joc scorul a fost de 6-11. Resitencele nu renunta la lupta la pauza reusesc sa conduca cu o diferenta

Te invitam sa fii primul care furnizeaza informatii pentru pagina personala de pe Ziare.com pentru Szanet Borbely, scriindu-ne la adresa redactia@ziare.com.

Va multumim pentru colaborare si asteptam sugestiile si observatiile dvs.