Frustrant! UTA castiga la Brasov in minutul 89. Chindia rateaza barajul

Sambata, 28 Mai 2016, ora 09:12
77 citiri
FCM Baia Mare - Chindia Targoviste 2-4

* Chindia e condusa la Baia Mare, dupa un gol primit in minutul 17, de la Munteanu. Vasilache ratase putin mai devreme

* Dupa ocaziile lui L. Mihai (21) si Popa (28), ultimul reuseste sa egaleze (44)

* Dani Popa e de neoprit, reusind un hat-trick in decurs de 10 minute (44, 53, 54)

* Honciu (60) duce scorul la 4-1, insa gazdele reduc din handicap prin Vasilache (65)

Arbitri: Florin Marcu (Oradea) - Gero Szabo (Cluj), Mihai Marica Bistrita).

Baia Mare: ...citește toată știrea