A "ars" Bradu! Victorie pentru Flacara Moreni la startul returului

Luni, 06 Martie 2017, ora 11:17
38 citiri
Flacara Moreni a inceput cu dreptul returul Ligii a 3-a. Gruparea de pe Valea Cricovului a obtinut un succes important la Bradu, dupa ce a depasit echipa din localitate, Atletic, cu 2-1. "Lupii" lui Gabriel Paraschiv si-au asigurat toata zestrea de puncte in repriza secunda, dupa ce Dragan a marcat golul victorios (58). Primul act al intalnirii s-a incheiat la egalitate. Pentru inceput, morenarii au deschis scorul prin Tocan (24), iar argesenii au egalat prin Dumitrache, pe final de repriza. ...citește toată știrea