BASCHET: CSM Targoviste a facut o noua victima in campionat

Luni, 26 Ianuarie 2015, ora 23:59
96 citiri
CSM Targoviste a obtinut in aceasta seara o noua victorie in Liga Nationala de baschet feminin, dupa ce a depasit pe CS Nova Vita Targu Mures, cu scorul de 91-55.

Fetele lui Dan Fleseriu si-au facut inca o data datoria in fata propriilor fani si nu au lasat niciodata adversarul sa respire, castigand la pas fiecare repriza. Valoarea incontestabila a campioanei targovistene in partida cu gruparea din Ardeal s-a vazut cel mai bine in primul sfert cand aceasta a reusit sa-l adjudece la o diferenta ...citește toată știrea