Cetatea Targoviste 1396 - AFC Rapid Bucuresti

Luni, 24 Iulie 2017, ora 17:14
81 citiri
Strajerii au jucat de la egal la egal cu AFC Rapid Bucuresti in partida disputata duminica de la orele 18:00 pe stadionul Petrolul Targoviste. Rapidistii au venit cu un lot extins, de 26 de jucatori, in timp ce targovistenii au dispus de un lot de 25 de jucatori. Antrenorii celor doua echipe au hotarat sa se joace 3 reprize de 35 de minute, pentru a putea fi testati toti jucatorii disponibili. In prima repriza Rapid a inscris din penalty, scorul fiind 0-1, urmand ca in repriza a doua rapidistii ...citește toată știrea