CHINDIA AJUTATA DE REZULTATELE INDIRECTE

Sursa: Dambovita
Vineri, 03 Mai 2019, ora 03:46
22 citiri
Penultimul meci al etapei cu numarul 32 a mai adus o mare surpriza dupa cea consemnata vineri seara pe Cluj Arena, acolo unde Ripensia a plecat cu toate cele trei puncte puse in joc printr-un gol marcat in al saptelea minut de prelungire.

Sambata la pranz, Daco-Getica a dat lovitura chiar pe "Ilie Oana", invingand-o pe FC Petrolul Ploiesti cu 3-1, toate golurile partidei fiind marcate in prima repriza. Mihai Stancu i-a avertizat pe ploiesteni ca echipa sa a venit sa isi vanda scump pielea, cu ...citește toată știrea