Circul continua in Liga a 4-a! Meciul FC Aninoasa - Progresul Matasaru, doar 30 de minute!

Sambata, 23 Mai 2015, ora 19:38
106 citiri
Loading ...

Liga a 4-a damboviteana a devenit un circ total. Scandalurile au ajuns sa fie o adevarata moda in competitia pastorita de Emil Tudor pe final de sezon. In etapa a 31-a nu a mai avut loc nici o bataie, dar in schimb, un meci a tinut doar 30 de minute! Astfel, intalnirea dintre FC Aninoasa si Progresul Matasaru a luat sfarsit la capatul primei jumatati de ora, la scorul de 1-0, pentru gazde. Arbitrul Viorel Danciu a fost nevoit sa fluiere mai devreme sfarsitul meciului din cauza ...citește toată știrea