FOTBAL: FCM Targoviste, salvata de la retrogradare de rivala de moarte!

Duminica, 24 Mai 2015, ora 23:59
60 citiri
Grijile retrogradarii au trecut si pentru FCM Targoviste, dupa meciul cu Chindia Targoviste, din penultima etapa a Ligii a 3-a. Gruparea din Sotanga a reusit cu chiu cu vai sa obtina un succes la limita (1-0) impotriva liderului din C3, la capatul unui gol marcat de Mihaila, in debutul actului secund. Dupa ce a tremurat serios in prima repriza, cand fotbalistii Chindiei s-au intrecut in ratari la poarta lui Zegheru, Municipalul si-a dovedit "suprematia" in ultimele 45 de minute de joc, cand ...citește toată știrea