FOTBAL: Succes asigurat in primul minut de joc! Chindia, victorioasa in amicalul cu CS Balotesti

Joi, 06 August 2015, ora 16:39
27 citiri
Loading ...

Chindia Targoviste a obtinut in miercuri dupa-amiaza o noua victorie in meciurile amicale. Echipa antrenata de Nicu Croitoru a invins, pe teren propriu, pe CS Balotesti, cu scorul de 1-0, in urma golului marcat de Anton, in primul minut de joc. In debutul intalnirii "Gonzo" l-a invins pe Tanase, din interiorul careului, pe pasa de efect al lui Cherchez. Pe durata meciului, Chindia a mai avut sansa ridicarii scorului, dar Nenita, Stoica, Popa si Ene s-au jucat cu ocaziile la poarta ...citește toată știrea