Set la zero pentru lider! Gloria Cornesti, victorie la pas in prima etapa a returului de campionat

Luni, 13 Martie 2017, ora 17:15
92 citiri
Gloria Cornesti, liderul Ligii a 4-a dambovitene, a inceput in forta partea secunda a campionatului! Cornestenii au defilat pe teren propriu la debutul returului si au invins FC Brezoaele cu 6-0. "Setul"... de goluri reusit de Gloria a fost realizat de M. Matei (2), Nedelea, Radu, Mandru si Nicolae. Echipa lui Nelu Radu se afla pe primul loc in campionatul judetean, dar la egalitate de puncte (40) cu Dentas Tartasesti, ocupanta locului 2. Tot un succes categoric in primul meci oficial din acest ...citește toată știrea