echipa pandurii

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Fotbal, Liga 1 / Pandurii - ASA Targu Mures Doar succesul conteaza!

Mihai Prunariu spune: "Nu exista o alta varianta decat victoria in meciul cu ASA, este un meci capital, neaparat trebuie sa castigam"

Presiunea este mare pe Pandurii in aceasta etapa de Liga 1. Gorjenii joaca pe teren propriu impotriva celor de la ASA Targu Mures intr-un meci in care nu exista o mai mult

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 06:25

Grigoras vrea schimbari la echipa

Antrenorul CS Pandurii, Petre Grigoras, crede ca pauza de doua saptamani din Liga I este un prilej pentru a pregati cat mai bine meciul din etapa urmatoare cu ASA Targu Mures, echipa antrenata de fostul tehnician al gorjenilor, Cristi Pustai: "Nu pot sa zic ca aceasta pauza e extraordinar de mai mult

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 05:27

Fiind cel mai ieftin bilet pentru Europa: Pandurii viseaza la Cupa Romaniei!

Secundul Marian Dinu spune: "Vrem sa ajungem cat mai sus, ar fi foarte bine sa jucam finala Cupei Romaniei"

Echipa antrenata de Petre Grigoras, Pandurii a reusit sa faca fata programului infernal. Ei bine, targujienii si-au facut datoria si s-au impus la Pancota in conditii improprii de joc. "Am mai mult

Joi, 25 Septembrie 2014, ora 06:25

Alte articole despre: meci Pandurii, echipa Pandurii
Pandurii s-a luptat cu Pancota pentru calificarea in optimi

Pandurii se intorc victoriosi acasa, dupa scorul de 2-1 din meciul cu Pancota, dar cu probleme. Pandurii s-a calificat in optimile Cupei Romaniei. Echipa antrenata de Petre Grigoras a deschis scorul in minutul 22 si surprinzator, sau nu, jucatorii de la Pancota, o echipa din Liga II-a, au inscris in mai mult

Miercuri, 24 Septembrie 2014, ora 05:27

Alte articole despre: Pandurii meci Pancota, echipa Pandurii
Prunariu, alaturi de antrenor: "Grig continua la Pandurii"

Tot Prunariu spune: "Grig are toata sustinerea mea, echipa e pe un drum bun"

Pandurii a devenit o tinta. Echipa gorjeana nu a impresionat in primele etape, iar carcotasii abia au asteptat sa bage batul printre gard pentru a destabiliza mai mult atmosfera care este si asa destul de incarcata din mai mult

Marti, 26 August 2014, ora 06:26

Alte articole despre: echipa Pandurii, meci Pandurii
Fotbal, Liga 1 / Pandurii - CFR Cluj Pandurii, gata de victorie!

Pandurii - CFR este unul din cele mai tari meciuri ale etapei a 2-a din Liga 1. Gorjenii si clujenii sunt decisi sa faca un meci tare duminica seara de la ora 21:00 la Targu-Jiu. "Vrem sa debutam cu o victorie pe teren propriu", spune presedintele executiv, Eugen Parvulescu, acelasi obiectiv mai mult

Vineri, 01 August 2014, ora 06:25

Pandurii sub presiunea rezultatelor !

Marian Dinu spune: "Este o presiune a rezultatelor la nivelul echipei"

11 etape, 11 puncte, locul 13 pentru Pandurii. Acesta este bilantul pandurilor pana in acest moment in Liga 1. Contra celor de la ASA Targu Mures, gorjenii "au pus serios osul la treaba", au avut atitudine, insa prea putine mai mult

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 06:25

Robert Balaet a revenit la Pandurii

Fostul jucator Robert Balaet a revenit in functia de director sportiv la CS Pandurii. Dupa venirea sa la club, Mihai Prunariu, presedintele Pandurii, l-a retrogradat pe Balaet trimitandu-l la echipa a doua. Acum, spun surse, Prunariu a fost nevoit sa-l reactiveze pe Balaet pentru ca are nevoie de mai mult

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 05:26

Fotbal, Liga 1 / Pandurii - ASA 1-1 Remiza echitabila!

Ratarile au decis soarta partidei, ambele echipe irosind ocazii rarisime

ASA Targu Mures nu este un adversar usor de invins. Avand in componenta jucatori chiar de echipa nationala ca Zicu, Sepsi, Muresan sau Goga, ASA se dovedeste a fi o nuca greu de spart in Liga 1. Ei bine, Pandurii a incercat mai mult

Luni, 20 Octombrie 2014, ora 06:25