echipa pandurii

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Fotbal, Liga 1 / CSMS Iasi - Pandurii Duelul suferintei

In criza, Pandurii si CSMS Iasi cauta victoria pentru

In aceasta seara de la 20:30, Pandurii joaca la Iasi intr-un meci extrem de important pentru viitorul echipei gorjene. Adversara, CSMS Iasi este in criza fiind ultima din Liga 1, insa moldovenii nu depun armele si spun ca vor victoria in acest mai mult

Vineri, 28 Noiembrie 2014, ora 06:25

Pandurii joaca cu U Cluj in sferturi

Pandurii va lupta, in sferturile Cupei Romaniei, cu Universitatea Cluj, o echipa pe care a intalnit-o si in campionat, scorul fiind 2-0 pentru clujeni.

"Important e ca am cazut cu o echipa fata de care ai sanse cel putin egale, in clasament suntem vecini, sunt convins ca avem sanse acum. (...) mai mult

Joi, 06 Noiembrie 2014, ora 05:26

Alte articole despre: Pandurii meci U Cluj, echipa Pandurii
Pandurii mizeaza pe Liga 1!

Gorjenii nu concep sa piarda meciul de maine cu Concordia Chiajna

Fotbalistii de la Pandurii isi joaca maine cel mai probabil linistea de sarbatori. Cu cinci etape inainte de finalul turului, echipa lui Petre Grigoras se afla pe loc retrogradabil, iar meciul cu Concordia Chiajna se anunta teribil mai mult

Luni, 03 Noiembrie 2014, ora 06:25

Fotbal, Liga 1 / Pandurii - ASA Targu Mures Doar succesul conteaza!

Mihai Prunariu spune: "Nu exista o alta varianta decat victoria in meciul cu ASA, este un meci capital, neaparat trebuie sa castigam"

Presiunea este mare pe Pandurii in aceasta etapa de Liga 1. Gorjenii joaca pe teren propriu impotriva celor de la ASA Targu Mures intr-un meci in care nu exista o mai mult

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 06:25

Grigoras vrea schimbari la echipa

Antrenorul CS Pandurii, Petre Grigoras, crede ca pauza de doua saptamani din Liga I este un prilej pentru a pregati cat mai bine meciul din etapa urmatoare cu ASA Targu Mures, echipa antrenata de fostul tehnician al gorjenilor, Cristi Pustai: "Nu pot sa zic ca aceasta pauza e extraordinar de mai mult

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 05:27

Obiectivele pandurilor!

Edi Iordanescu spune: "Vrem sa fim cat mai eficienti si sa iesim cat mai repede din aceasta zona a clasamentului. Si Cupa Ligii o tratam serios"

Cei de la Pandurii au fost angrenati pe trei fronturi in acest sezon, Liga 1, Cupa Ligii si Cupa Romaniei. La jumatatea sezonului, se poate spune ca un mai mult

Marti, 13 Ianuarie 2015, ora 06:23

Optimism "pandur" pentru un nou inceput de drum

Pandurii au intrat pe linie dreapta cu pregatirea returului de campionat, odata cu demararea celui de al doilea cantonament al iernii in Antalya (25 ianuarie - 9 februarie). Din delegatia gorjeana prezenta acum in Turcia nu lipsesc si ultimele transferuri: fundasii Vasiljevic si Grecu, dar si mai mult

Luni, 26 Ianuarie 2015, ora 07:12