Rezultatele 1 - 10 din 10

Articole despre "energia retur targu jiu"

16 Februarie 2016 - Victorie, dar... degeaba

Au castigat, dar nu s-au calificat! Echipa de baschet Energia Targu Jiu a castigat partida cu Dinamo Bucuresti, din mansa retur a sferturilor de finala din Cupa Romaniei, scor 78-74, dar a ratat

15 Septembrie 2015 - Handbalistii eliminati, baschetbalistii pe locul 3

Energia Targu-Jiu si Dinamo Bucuresti au terminat la egalitate, scor 24-24, mansa retur din turul I al Cupei EHF. Duelul romanesc din EHF a fost transat de Dinamo Bucuresti, care s-a calificat in

14 Septembrie 2015 - Adio, Europa!

Energia Targu-Jiu si Dinamo Bucuresti au terminat la egalitate, scor 24-24, mansa retur din turul I al Cupei EHF! Duelul romanesc din EHF a fost transat de Dinamo Bucuresti, care s-a calificat in

05 Februarie 2015 - B. Geamanu: "N-ar fi o surpriza sa mergem mai departe"

Formatia de handbal Energia Pandurii Targu Jiu a intrat deja in febra pentru meciul retur al "sferturilor" Cupei Romaniei cu CSM Bucuresti. Conducerea gruparii gorjene nu se sfieste sa spere la o

19 Decembrie 2014 - Abonamente pentru retur

Energia Targu Jiu pune in vanzare abonamentele pentru meciurile din returul sezonului regulat din Liga Nationala Masculina de Handbal 2014-2015, incepand cu data de 23 decembrie 2014. Pentru

05 Februarie 2010 - Energia vrea sa bata Resita si pe teren propriu

Energia Pandurii intalneste sambata, la Targu Jiu pe UCM Resita, intr-un meci ce se anunta in egala masura interesant dar si unul important pentru acest retur. Daca vor sa ajunga in cupele europene

13 Ianuarie 2010 - Marian Filip: "Energia este o echipa mai puternica acum"

Singura achizitie a clubului Energia Pandurii pentru retur este Marian Filip, jucator care nu este la prima sa prezenta la Targu Jiu. Prezent la Targu Jiu atunci cand Energia a mers in cupele

13 Ianuarie 2010 - Evans crede ca Energia e mai puternica in retur

Antrenorul Energiei a reusit in sfarsit sa isi reuneasca toata echipa la Targu Jiu, dupa ce au sosit si ultimii americani din lot, Darbi si Trim, abii reveniti acum la Energia de la Dacia Pitesti.

18 Februarie 2008 - Energia Pandurii a trecut de ultima clasata

Energia Pandurii a obtinut ieri ce de-a doua victorie din acest retur in fata propriilor suporteri. In fata unei sali pline, chiar daca la Targu Jiu a venit ultima clasata, handbalistii pregatiti de

01 Februarie 2008 - Debut de retur in Liga Nationala de handbal masculin

Energia va reveni pe parchetul Salii Polivalente din Targu Jiu intr-un meci oficial in acest weekend odata cu debutul returului Ligii Nationale. Primul adversar al Energiei va fi HC Odorhei,