Rezultatele 1 - 13 din 13

Articole despre "meci pandurii concordia"

19 Noiembrie 2019 - Pandurii Targu Jiu va deschide doar doua tribune pentru meciul cu Concordia Chiajna

Clubul Pandurii Targu Jiu nu va deshide intregul stadion pentru meciul programat sambata, 23 noiembrie, cu Concordia Chiajna. Chiar daca a jucat primul meci de pe stadionul din Targu Jiu cu 8000 de

04 Iunie 2017 - Concordia se salveaza, Pandurii retrogradeaza

Pandurii a pierdut cu 2-1 la Botosani si retrogradeaza in Liga a II-a. Toate golurile au fost marcate pe final de meci, Pandurii fiind la cateva minute de a prinde barajul. Golul care a trimis

14 Mai 2017 - Transport gratuit la Pandurii-Concordia

Pandurii joaca luni seara cu sabia deasupra capului. Echipa din Targu Jiu are musai nevoie de o victorie pentru a se mentine in prima liga. Pentru a sustine echipa la acest meci, clubul pune gratuit

15 Mai 2017 - Pandurii, meci spectaculos si rezultat surpriza (FOTO)

Pandurii a invins luni seara Concordia Chiajna cu scorul de 3-2, la pauza 0-1. Chiajna a dechis scorul in min. 6 prin Herea, la o gafa a lui Erico. Pandurii a egalat abia in min. 65 prin Batin, la

15 Mai 2017 - Peste 200 de microbisti, transportati gratuit la meci, la Severin

Peste 200 de persoane sunt in drum spre Drobeta Turnu Severin pentru a putea participa la meciul dintre Pandurii Targu Jiu si Concordia Chiajna! Este vorba despre cei care au facut solicitare pentru

17 Februarie 2017 - Un nou meci greu pentru Pandurii

Pandurii Targu Jiu se pregateste de un nou duel dificil! Duminica, 19 februarie, de la ora 17.30, va primi vizita celor de la Concordia Chiajna, intr-o noua etapa a Ligii I. De la reluarea

20 Februarie 2017 - Pandurii, drum lin spre retrogradare. Doar 19 bilete vandute la ultimul meci

Premiera la un meci de Liga I! Doar 19 bilete au fost vandute la meciul dintre Pandurii si Concordia la sfarsitul saptamanii trecute! Echipa a fost parasita de suporteri si de noroc. A inregistrat un

04 Octombrie 2016 - Remiza Pandurii - Concordia Chiajna

Portarul David Lazar a salvat Pandurii la meciul cu echipa Concordia Chiajna, spalandu-si pacatele de la partida cu Viitorul, cand a scapat balonul. Pandurii a remizat cu Chiajna, urmatorul meci al

13 Noiembrie 2015 - Ultimul meci al Pandurii, pe 19 decembrie

Liga Profesionista de Fotbal a anuntat programul etapelor 19, 20, 21, 22 si 23 care se vor mai disputa in acest an. In etapa a 19-a Pandurii vor intalni pe teren propriu pe Concordia Chiajna, meciul

13 August 2015 - Pandurii, duel cu Concordia Chiajna

Pandurii nu a tinut ieri conferinta de presa obligatorie inainte de meci, astfel ca nu se cunoaste starea si obiectivul echipei inainte de partida cu Concordia Chiajna, jucata in deplasare. Jucatorii

04 Noiembrie 2014 - Fotbal, Liga 1 / Pandurii - Concordia Chiajna E timpul pentru succes!

In acest sezon, echipa lui Grig a castigat un meci acasa, dar astazi nu e loc de intors, doar victoria contand

18 Martie 2014 - Pustai: "Am pierdut un meci pe care l-am controlat. Avem o criza in fata portii". "Seceta" din ofensiva, aproape de final: "Matulevicius a revenit la antrenamente"

Concordia Chiajna a reusit sa obtina cele trei puncte in meciul din deplasare cu Pandurii Targu Jiu, scor 1-0. Oltenii trec prin momente dificile, in patru etape din acest retur au marcat doar un

28 Mai 2013 - Concordia Chiajna - Pandurii 0-1 Pandurii, la 90 de minute de locul 2!

Gorjenii au batut greu la Chiajna si sunt la un meci distanta de ocuparea unui loc istoric