pandurii meci chiajna

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Fotbal, Cupa Ligii / Gaz Metan - Pandurii 0-1 Pandurii, calificare in sferturile Cupei Ligii!

Gorjenii au tremurat in primele 45 de minute, dar s-au calificat meritat dupa un joc bun in partea a doua si prelungiri

Gaz Metan Medias: Plesca - Cretu, Fl. Ilie, Mujdragic, Buzean (cpt.) - Llullaku, Tahar (59 Todea), Enescu, R. Avram (70 Figliomini) - Fl. Dan - Vitinho (24 Buziuc). Antrenor: mai mult

Marti, 22 Iulie 2014, ora 06:25

S-a stabilit programul Ligii I. Pandurii va intalni in prima etapa echipa CSU Craiova

Echipa gorjeana va intalni in primul meci acasa pe CFR Cluj, iar, apoi va juca tot acasa cu Ceahlaul Piatra Neamt, meci urmat de o deplasare pe terenul campioanei Steaua Bucuresti.

Programul echipei Pandurii in turul campionatului:

Etapa 1 (25-28 iulie): CS U Craiova - Pandurii Targu Jiu mai mult

Joi, 03 Iulie 2014, ora 12:58

Fotbal, Liga 1 / Pandurii - Sageata Navodari Sparg gheata acasa inainte de Paste?

Gorjenii au uitat sa mai castige, insa sunt decisi sa triumfe in primul meci din 2014 de acasa in aceasta seara

Pandurii nu are voie sa obtina un alt rezultat decat victoria in aceasta seara de la ora 21:00 contra echipei Sageata Navodari. Un duel ce pare la prima vedere inegal pentru ca vorbim mai mult

Luni, 14 Aprilie 2014, ora 06:25

Pandurii - Viitorul Meci de viitor pentru Pandurii si Viitorul

Gorjenii vor sa bata Viitorul pentru o clasare mai buna in clasament, Viitorul vrea victoria pentru a se salva

In aceasta seara de la ora 19:00, Pandurii joaca pe teren propriu impotriva celor de la Viitorul. Meciul are o miza mai mare pentru oaspetii de pe Municipal, echipa lui Gica Hagi fiind mai mult

Joi, 08 Mai 2014, ora 06:25

Fotbal, Liga 1 / Pandurii - ACS Poli Timisoara Sa spargem gheata!

Vicecampioana Pandurii Targu-Jiu si-a schimbat antrenorul si spera sa schimbe si evolutia din partidele de acasa. Meciul de duminica de la ora 17.00 cu ACS Poli Timisoara va fi meciul de redebut pe banca pandurilor a lui Petre Grigoras, tehnician care a preluat echipa doar cu cateva ore inainte de mai mult

Vineri, 25 Aprilie 2014, ora 06:25

Incepe chinul la Pandurii

In primul stagiu de pregatire va fi prezent si primul transferat: Silviu Pana

Timp de 11 zile, Pandurii se va pregati la Sibiu. Un stagiu de pregatire ce se anunta a fi foarte greu, solicitant din punct de vedere fizic si in care jucatorii lui Petre Grigoras vor trebui sa acumuleze si sa-si mai mult

Luni, 23 Iunie 2014, ora 06:25

Pandurii a imprumutat un jucator de la Chiajna

Pandurii Targu Jiu l-a imprumutat pe mijlocasul Silviu Pana de la Concordia Chiajna. Pana ajunge la Pandurii dupa ce in sezonul trecut a evoluat, tot imprumutat, la Sageata Navodari, echipa ce a retrogradat. Marea dorinta a lui Pana este sa devina titular la Pandurii.

Mijlocasul central de 22 de mai mult

Luni, 23 Iunie 2014, ora 05:26

Pandurii - Chiajna 0-1. Sumudica a castigat cu antijoc, trageri de timp si o gafa uriasa a lui Doru Bratu

Sumudica a debutat cu o victorie pe banca Chiajnei, insa la capatul unui antijoc iesit din comun si a unei gafe uriase a lui Doru Bratu Pandurii raman fara victorie in acest an Gorjenii si-au pierdut din entuziasmul si avantul cu care au impresionat pana la finalul turului.

Gorjenii par afectati mai mult

Marti, 18 Martie 2014, ora 00:28

Pustai: "Am pierdut un meci pe care l-am controlat. Avem o criza in fata portii". "Seceta" din ofensiva, aproape de final: "Matulevicius a revenit la antrenamente"

Concordia Chiajna a reusit sa obtina cele trei puncte in meciul din deplasare cu Pandurii Targu Jiu, scor 1-0. Oltenii trec prin momente dificile, in patru etape din acest retur au marcat doar un singur gol. Lipsa eficientei in fata portii a fost remarcata imediat dupa meci de antrenorul Cristi mai mult