Energia, remiza la Minaur Baia Mare

Sursa: Pandurul
Joi, 12 Mai 2016, ora 23:37
50 citiri
HCM Minaur si Energia Tg. Jiu au remizat in cadrul etapei cu numarul sapte a Playout-ului, scor 32-32. La pauza jocului, Energia Tg. Jiu a intrat la cabine cu un avantaj minim, scor 16-17.

Handbalistii de la Energia Targu Jiu au remizat cu HC Minaur Baia Mare! Meciul s-a incheiat 32-32. Inceputul de joc a fost echilibrat, cele doua echipe aflandu-se la egalitate dupa primele patru minute, scor 2-2. Au urmat cinci goluri consecutive pentru HCM Minaur, scorul devenind 7-2 in minutul noua. ...citește toată știrea