Eric: "Inca nu sunt la forma ideala"

Sursa: GorjDomino
Marti, 03 Martie 2015, ora 07:12
70 citiri
Dupa reintoarcerea in aceasta iarna la Pandurii, brazilianul Eric de Oliveira a ajuns deja deja la 2 goluri marcate si o pasa decisiva, in tricoul formatiei de fotbal gorjene, in doar 3 meciuri oficiale disputate si doar din calitate de rezerva. Ultima isprava a mijlocasului cu greutate de la Pandurii a venit chiar in partida cu CFR (castigata cu 4-0), Eric marcand in minutul 82 printr-un sut "sec", de la circa 16 metri de poarta clujeana. Peste doar 3 minute acelasi jucator furniza o pasa de ...