Handbal:A sasea infrangere pentru Energia

Sursa: Pandurul
Luni, 13 Octombrie 2014, ora 05:27
53 citiri
Energia a inregistrat un nou esec in Liga Nationala, pe terenul echipei vicecampioane, Stiinta Bacau. Gazdele s-au impus cu 26-21, dupa ce la pauza au condus cu 14-10.

Energia a bifat a sasea infrangere in sapte meciuri disputate in Liga Nationala. Plecati cu gandul sa rastoarne calculele hartiei, elevii lui Liviu Andries au inceput cum nu se poate mai rau meciul de la Bacau, 5-0 pentru moldoveni dupa primele 11 minute. Repriza a doua a continuat pe aceleasi coordonate, cu echipa gazda la ...citește toată știrea