Handbal, Cupa Romaniei, sferturi de finala / Energia - CSM Bucuresti 32-25 Energia, victorie soc!

Vineri, 23 Ianuarie 2015, ora 06:22
57 citiri
Desi sunt ultimii in Liga Nationala, gorjenii sunt aproape de a ajunge in Final Four-ul Cupei dupa ce au castigat turul sferturilor de finala cu CSM Bucuresti la 7 goluri diferenta

Doar un nebun putea crede ca Energia va reusi sa castige la o diferenta de 7 goluri in fata celor de la CSM Bucuresti. Ei bine, elevii lui Liviu Andries au dat marea lovitura si au castigat intr-o maniera absolut categorica dupa un meci in care au avut si 9 goluri avans. Asa ca returul se anunta unul incins, CSM-ul ...citește toată știrea