Motru, egal in derby-ul cu Faget

Sursa: Pandurul
Luni, 22 Octombrie 2012, ora 05:28
75 citiri
Minerul Motru a reusit sa plece cu un punct de pe terenul celor de la Flacara Faget. Rezultat important pentru echipa lui Fane Nanu daca tinem cont ca meciul aducea fata in fata primele 2 clasate din seria a IV-a a ligii a III-a. Motrenii puteau pleca cu toate punctele dupa ce au deschis scorul prin Boroiban in minutul 70 dar au fost egalati 10 minute mai tarziu de Szalkai. In aceeasi etapa, Pandurii II a obtinut a doua victorie a sezonului, un clar 3-0 pe teren propriu cu FCM Resita. ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Motru egal derby Motru meci egal Faget