Pandurii a egalat Csikszereda in zece oameni, suporterul de 88 de ani a fost si la Miercurea Ciuc

Sursa: Pandurul
Duminica, 13 Octombrie 2019, ora 20:36
35 citiri
Pandurii Targu Jiu ramane o echipa inconstanta in evolutii, dar si imprevizibila pentru adversari. La meciul de la Miercurea Ciuc, tinerii jucatori ai lui Adrian Bogoi au fost condusi cu 2-0 la pauza, dar au revenit si au egalat evoluand in zece oameni in repriza a doua. Gorjenii au avut parte si de un suporter la Miercurea Ciuc, octogenarul Valeriu Andronache, care nu a lipsit nici la acest meci.

Pandurii a intalnit in deplasare nou promovata Csikszereda care a luat doar un punct din meciul ...citește toată știrea