Pandurii a pierdut pe mana lui Nistor!

Sursa: Pandurul
Luni, 06 Martie 2017, ora 19:59
42 citiri
Formatia antrenata de Flavius Stoican a pierdut si ultimul meci din sezonul regulat, fiind invinsa de Dinamo Bucuresti cu 2-0 pe stadionul din Drobeta Turnu Severin. Pandurii au rezistat pe teren destul de bine, mai ales in primul sfert de ora reusind sa nu le permita adversarilor sa ajunga in careul sau.

Suflul tinerilor jucatori a pierit insa odata cu trecerea minutelor, iar golul dat de Adam Nemec in minutul 34 a venit ca o confirmare a atacurilor tot mai repetate pe care dinamovistii le-au ...citește toată știrea