Pandurii a "scapat" golul. Grigoras: Suntem cascadorii rasului

Sursa: Pandurul
Duminica, 25 Septembrie 2016, ora 15:40
73 citiri
Pandurii Targu Jiu a pierdut cel de-al doilea meci pe teren propriu in acest sezon, cu FC Viitorul, scor 0-1. Dragos Nedelcu a inscris pentru echipa oaspete, dupa o greseala a portarului David Lazar. Antrenorul Petre Grigoras s-a suparat pe Lazar. El spune ca greseala acestuia este de cascadorii rasului.

Introdus de Gica Hagi in minutul 60, Dragos Nedelcu a inscris unicul gol al partidei la 13 minute dupa intrarea pe teren, dupa greseala portarului David Lazar. In prima repriza, Viitorul a ...citește toată știrea