Pandurii, eliminata din Cupa Romaniei

Sursa: Pandurul
Marti, 03 Octombrie 2017, ora 22:38
75 citiri
Echipa Pandurii Targu Jiu a fost invinsa marti in Cupa Romaniei, de o formatie din liga a treia, CSM Scolar Resita. A fost 1-1 dupa cele 90 de minute de joc, dar au urmat prelungiri si lovituri de la 11 metri, scorul final fiind 7-5 pentru Resita.

Pandurii a deschis scorul in min. 7 prin Gabriel Dodoi, dar resitenii au egalat, astfel ca au urmat doua reprize de prelungiri. In prelungiri, Pandurii a mai punctat o data, prin Bogdan Danaricu, dar nu a fost suficient, pentru ca si gazdele au ...citește toată știrea