Pandurii II, eliminata din Cupa Romaniei

Sursa: Pandurul
Joi, 14 August 2014, ora 05:26
102 citiri
Pandurii II Targu Jiu a fost invinsa miercuri de divizionara secunda FC Caransebes, scor 0-2, intr-un meci disputat pe stadionul "Municipal" din Targu Jiu si care a contat pentru turul III al Cupei Romaniei. Oaspetii au condus la pauza cu 1-0 prin golul din minutul 38 al lui Sabin Lupu, mijlocas imprumutat de Pandurii II la Caransebes. Cele doua echipe au ratat rand pe rand sanse mari de gol, dar cei care au inscris din nou au fost oaspetii prin Negoescu din apropierea careului mic al ...citește toată știrea