Pandurii nu cedeaza. Stoican: Nu ne este usor, sper sa ne salvam!

Sursa: Pandurul
Marti, 16 Mai 2017, ora 22:32
45 citiri
Meci dramatic la Severin. Pandurii au castigat luni seara la capatul unui meci nebun, golul victoriei venind la ultima faza a partidei. Cu acest succes, echipa lui Stoican a reintrat in lupta pentru evitarea retrogradarii. "Este cel mai nebun si mai frumos moment trait de mine in cariera de antrenor", a spus Stoican.

Pandurii a castigat, luni seara, scor 3-2, meciul jucat pe teren propriu cu Concordia Chiajna. Golurile au fost marcate de Batin, in minutele 65 si 90+4, si Hamed, in minutul 75, ...citește toată știrea