Pandurii, prima infrangere pe anul acesta!

Sursa: Pandurul
Duminica, 09 Aprilie 2017, ora 14:27
54 citiri
Meciul de la sfarsitul saptamanii cu ACS Poli Timisoara s-a incheiat dramatic pentru elevii lui Flavius Stoican. Scorul final de pe tabela a indicat un rusinos 1-3, asta in conditiile in care la pauza gorjenii conduceau cu 1-0 dupa o executie excelenta a lui Hlistei.

Primele minute din repriza a doua au adus insa eliminarea lui Nwabueze si a lui Ene, cei doi parasind terenul de joc in minutele 48 respectiv 84. La eliminarile respective s-a mai adaugat si accidentarea grava a lui Sarghi la doar ...citește toată știrea