Pandurii, punct dupa un "fotbal de curtea scolii"

Sursa: Pandurul
Luni, 10 August 2015, ora 07:28
39 citiri
Pandurii Targu Jiu a remizat in meciul disputat in deplasare cu Petrolul Ploiesti, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Moussa '40 pentru Petrolul si Mihai Roman '60 (penalti) pentru Pandurii. La finalul partidei antrenorul pandurilor Edi Iordanescu a avertizat ca va lua masuri cu unii jucatori, fiind nemultumit de jocul din prima repriza. "Fotbalul nu se joaca la fel ca in curtea scolii", a spus Iordanescu.

Petrolul a inscris in poarta pandurilor in minutul 40, dupa o centrare de pe stanga a ...citește toată știrea