Pandurii s-a impotmolit la Clinceni

Sursa: Pandurul
Miercuri, 28 Martie 2018, ora 17:19
41 citiri
Pandurii Targu Jiu a pierdut miercuri in deplasare meciul cu Academica Clinceni. Echipa ilfoveana a urcat pe locul 4 dupa victoria categorica in fata gorjenilor, 3-1. In schimb, gorjenii raman in zona retrogradabila a clasamentului.

Primele goluri au picat spre sfarsitul primei reprize, in minutele 35 si 36. Costin Gheorghe a prins un sut puternic de la 16 metri si l-a invins pe Stanca. Ilfovenii s-au regrupat si au ajuns rapid in careu, de unde Mihalcea a sutat, insa portarul gorjean a ...citește toată știrea