Seria victoriilor pandurilor, oprita de arbitri

Sursa: Pandurul
Luni, 09 Noiembrie 2015, ora 07:28
29 citiri
Pandurii Targu Jiu a pierdut pentru prima oara dupa zece etape, echipa lui Edward Iordanescu fiind invinsa cu scorul de 1-0 de CSMS Iasi, unicul gol al partidei fiind marcat de Golubovici din penalti. Gorjenii au acuzat dur arbitrajul lui Marius Avram, iar tehnicianul gorjenilor a fost trimis in tribuna. "Un record a fost invins de erori de arbitraj", a declarat si presedintele gorjenilor, Narcis Raducan.

Soarta meciului de la Iasi s-a decis in doua minute in prima repriza, cand Pandurii putea ...citește toată știrea