Victorie si Pandurii tot mai aproape de salvare. Ce mesaj are Stoican (VIDEO)

Sursa: Pandurul
Marti, 23 Mai 2017, ora 22:41
45 citiri
Pandurii a obtinut o victorie uriasa, in deplasare, pe terenul lui ACS Poli Timisoara. Gorjenii au castigat la limita, 1-0, si au parasit, dupa mult timp, zona locurilor retrogradabile. Unicul gol al partidei a fost inscris in minutul 19, prin Paul Pacurar. Echipa din Timisoara a intrat la pauza cu un om mai putin, dupa ce Pedro Henrique a incasat doua cartonase galbene in doar sapte
minute. Antrenorul gorjenilor, Flavius Stoican, a fost eliminat in minutul 70. El a fost trimis in tribune dupa ...citește toată știrea