Rezultatele 1 - 7 din 7

Articole despre "meci gaz metan targu mures"

31 Octombrie 2016 - Mereu cu un pas in urma, ASA pierde al 10-lea meci

ASA Targu-Mures a suferit o noua infrangere pe teren propriu si in prima etapa a returului Ligii 1 de fotbal, 1-3 (1-2) cu Gaz Metan Medias. Oaspetii au inscris prin Llullaku (min. 7 si 31) si Eric

10 August 2016 - Debut cu succes pentru Dan Alexa: Gaz Metan-ASA 0-2

In al doilea meci din cadrul optimilor Cupei Ligii la fotbal, ASA Targu-Mures a invins miercuri in deplasare cu scorul de 2-0 (0-0) pe Gaz Metan Medias. Au inscris Zicu, in minutul 74 si Feketics

07 Aprilie 2011 - Remiza eroica reusita de "municipali"

FC Municipal Targu-Mures a remizat ieri, scor 0-0, in deplasare la Medias, in fata formatiei Gaz Metan din localitate, intr-un meci care a contat pentru etapa a XXIV-a Ligii 1 de fotbal. Partida a

30 Martie 2011 - "Tigrii" incearca sa stinga Gazul la Medias

Divizionara A de baschet masculin BC Mures Targu-Mures va juca miercuri in deplasare la Medias de la ora 18.00, in fata formatiei Gaz Metan din localitate, intr-un meci care conteaza pentru etapa a

13 Septembrie 2010 - FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias, scor 1-0, in Liga I

Formatia FCM Targu Mures a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (1-0), echipa Gaz Metan Medias, intr-un meci contand pentru etapa a VII-a a Ligii I, la debutul tehnicanului Ioan

18 Iunie 2010 - Victorie amicala pentru FCM Targu-Mures

FC Municipal Targu-Mures a invins ieri pe teren propriu, cu scorul de 2 la1 (1-1 la pauza n.r.), formatia de Liga a IV-a Gaz Metan Targu-Mures, in primul meci amical sustinut de echipa mureseana de

26 Martie 2010 - Va ramane FC Municipal invincibila in deplasare?

Divizionara secunda de fotbal, FC Municipal Targu-Mures va juca sambata, 27 martie, de la ora 11, pe stadionul "Depou CFR" din Craiova, impotriva formatiei locale Gaz Metan CFR, intr-un meci din