ASA cedeaza la Botosani si mai pierde un tempo

Sursa: Zi de Zi
Sambata, 01 Aprilie 2017, ora 17:08
69 citiri
In etapa a III-a a turneului play-out al Ligii I de fotbal, ASA Targu-Mures a pierdut partida sustinuta in deplasare la FC Botosani cu scorul de 2-0 (0-0). Cele doua goluri au fost inscrise in primul sfert de ora al reprizei secunde, de Golofca (minutul 48) si Vasvari (min. 60, din 11 metri). La meciul de debut al antrenorului Ionut Chirila, ASA a evoluat bine doar in prima repriza si a dominat prima jumatate de ora. Cea mai mare ocazie de gol le-a apartinut in minutul 5, dar Emil Dica a reluat ...citește toată știrea