ASA cedeaza la CFR si rateaza pasul spre play off

Sursa: Zi de Zi
Luni, 22 Februarie 2016, ora 11:57
39 citiri
In urma celei de-a doua infrangeri consecutive cu 0-1, ASA Targu-Mures pierde ultima pozitie care asigura prezenta in play-off-ul Ligii I de fotbal si va sta la mana Stelei in ultima runda. Formatia lui Petre Grigoras a cedat duminica seara pe stadionul Dr. "Constantin Radulescu" din Cluj in fata formatiei CFR, prin golul reusit de Nouvier in minutul 73. Prima repriza a fost una de lupta, in care fazele la cele doua porti au fost foarte rare, fara ocazii importante. In primul sfert de ora, de ...citește toată știrea