ASA domina, dar victoriile intarzie

Sursa: Zi de Zi
Duminica, 18 Octombrie 2015, ora 17:46
52 citiri
In prima etapa a returului Ligii I de fotbal, ASA Targu-Mures a pierdut sambata seara cu scorul de 1-2 (0-1) partida sustinuta in deplasare la Bucuresti, in fata formatiei Dinamo. Pentru gazde a inscris Marc, in minutele 41 si 56, iar pentru ASA a punctat Ndoye, care a egalat la 1 in minutul 50. Dupa eliminarea din Cupa Ligii Adeplast, 0-1 la Chiajna, cu Concordia, scor 0-1, unde muresenii au inscris pentru prima data pe terenul sintetic al ilfovenilor, dar in propria poarta cu un ricoseu ...citește toată știrea