ASA invinge la Pitesti si se mentine pe podium

Sursa: Zi de Zi
Duminica, 10 Septembrie 2017, ora 17:05
59 citiri
Pentru a cincea oara in deschiderea etapei din Liga 2 de fotbal, ASA Targu-Mures a obtinut victoria in etapa a VII-a, 2-1 in deplasarea de la FC Arges Pitesti. Toate cele trei goluri ale intalnirii au fost inscrise de catre mureseni, doar ca unul a fost in propria poarta. Paul Iacob a deschis scorul in minutul 10, in urma unui corner executat de Alexandru Stoica, Panait a deviat in propria poarta mingea trimisa de Grecu in fata portii in minutul 22, iar in minutul 53 Sarbu a profitat de o ...citește toată știrea