ASA paraseste Liga I cu un ultim gol inscris si asteapta verdictul

Sursa: Zi de Zi
Luni, 05 Iunie 2017, ora 21:05
104 citiri
In ultimul meci al editiei din cadrul Ligii I de fotbal, ASA Targu-Mures a incheiat la egalitate partida sustinuta pe teren propriu cu CSM Politehnica Iasi, scor 1-1. A inscris pentru ieseni in prima repriza in minutul 13 Adrian Moldovan, a egalat pentru ASA Banel Nicolita, in minutul 82. Intalnirea nu avea nicio miza. Echipa ieseana era castigatoarea turneului play-out, iar muresenii erau deja retrogradati. Singura miza era cea de imagine. Oaspetii isi doreau sa incheie editia fara esec in ...citește toată știrea