Bagajele pentru Liga II sunt facute la ASA

Sursa: Zi de Zi
Marti, 16 Mai 2017, ora 14:05
68 citiri
ASA Targu-Mures a pierdut luni seara pe teren propriu in fata celor de la FC Botosani cu scorul de 2-0 partida din cadrul etapei a X-a a play-out-ului Ligii 1 la fotbal. Oaspetii au decis soarta partidei inca din prima repriza, dupa golurile inscrise de Mihai Roman in minutele 27 si 38. Acest lucru a fost posibil deoerece muresenii nu au reusit sa puna probleme apararii moldovene pana spre finalul intalnirii. La primul gol, atacantul oaspetilor a plecat de la limita ofsaidului si a reusit sa ...citește toată știrea