Baschetbalistii, din nou echipa de doar o repriza

Sursa: Zi de Zi
Luni, 08 Ianuarie 2018, ora 14:05
56 citiri
Share

In primul joc din 2018 in Liga Nationala de Baschet Masculin, BC Mures Targu-Mures a pierdut partida sustinuta in Sala Polivalentaa din Craiova in fata formatiei locale SCM U. Partida din cadrul etapei a XIII-a, a doua din retur, s-a incheiat cu scorul de 84-69 (20-25, 18-11, 22-17, 24-16) in favoarea gazdelor. Muresenii au controlat prima parte a intalnirii, in care au condus aproape in permanenta, dar au cedat din nou dupa pauza. Pe parcursul primului sfert doljenii s-au aflat o ...citește toată știrea