BC Mures, invinsa in prelungiri de ultima clasata

Sursa: Zi de Zi
Luni, 19 Martie 2018, ora 11:06
75 citiri
Share

In partida din cadrul etapei a XXI-a a Ligii Nationale de Baschet Masculin, BC Mures Targu-Mures a cedat cu 87-77 (24-22, 17-14, 16-19, 16-18, 14-4), la Bucuresti cu Dinamo. Cu un lot de doar sapte jucatori deplasat, formatia aflata in mare criza a oferit echipei bucurestene ocazia obtinerii primei victorii din aceasta editie. Muresenii au cedat la diferente mici primele doua sferturi, dar au reusit sa revina in urmatoarele doua la aceleasi diferente, dar au cedat fara replica in repriza ...citește toată știrea