BC Mures pierde in prelungiri cu Steaua

Sursa: Zi de Zi
Duminica, 05 Februarie 2017, ora 17:06
68 citiri
Echipa masculina de baschet BC Mures Targu-Mures a pierdut dupa o repriza de prelungiri partida disputata sambata seara pe teren propriu in compania formatiei Steaua CSM Eximbank Bucuresti. Scorul final al intalnrii a fost 87-93 (22-23, 20-20, 19-12, 17-23, 9-15), dar muresenii au avut la un moment dat in mana victoria. Au controlat in mare parte primul sfert, dar lipsa coeziunii lotului care a suferit in ultimele zile cateva modificari esentiale au fost resimtite din plin. Bucurestenii se afla ...citește toată știrea