Calificare fara emotii pentru BC Mures

Sursa: Zi de Zi
Duminica, 27 Septembrie 2015, ora 17:27
49 citiri
Dupa ce a castigat in urma cu patru zile partida tur din prima faza a Cupei Romaniei la baschet masculin, 83-74 la Sibiu, cu CSU Atlassib, BC Mures Targu-Mures a obtinut o calificare fara probleme in meciul retur, disputat sambata seara in Sala Sporturilor din Targu-Mures, scor 97-73 (32-15, 20-27, 20-15, 25-16). Meciul a fost la discretia muresenilor, care au castigat foarte categoric primul sfert. CSU Atlassib a inscris primul cos abia dupa aproape trei minute si jumatate, iar la intrarea in ...citește toată știrea