Cu efectiv redus, ASA nu inscrie, dar rezista pe podium

Sursa: Zi de Zi
Marti, 19 Septembrie 2017, ora 11:05
61 citiri
In ultimul meci al etapei a VIII-a din Liga II de fotbal, ASA Targu-Mures a incheiat luni seara pe teren propriu la egalitate cu Chindia Targoviste, scor 0-0. Jocul a fost unul modest, cu foarte putine faze de poarta, initiativa fiind in special a gazdelor, dar cu minute de emotii in repriza secunda. Fara cinci jucatori care au renuntat sa mai continue lupta din cauza gravelor probleme financiare cu care se confrunta clubul, ASA a avut primele faze in apropierea portii adverse. Indecizia, lipsa ...citește toată știrea