Fetele de la ASA isi repara golaverajul

Sursa: Zi de Zi
Luni, 22 Septembrie 2014, ora 00:00
108 citiri
Dupa infrangerea din prima etapa a Superligii campionatului feminin de fotbal, 0-5 in fata campioanei Olimpia Cluj, ASA Targu-Mures a invins dumininca, in etapa a II-a, pe teren propriu cu scorul de 6-1 (3-0), nou promovata in primul esalon, Universitatea Alexandria.

Csiszar a inscris pentru muresence in minutele 17, 76 si 88, Barbos (min. 31), Meleaca (38) si Bianca Sandu (67), oaspetele reusind golul de onoare in minutul 55. Dupa pauza de doua saptamani de la disputarea primei etape, ...citește toată știrea