O noua remiza pentru ASA in Antalya

Sursa: Zi de Zi
Duminica, 29 Ianuarie 2017, ora 21:06
57 citiri
In al treilea joc amical disputat in cadrul cantonamentului pe care il sustine in aceste zile in Antalya, echipa de fotbal de Liga I ASA Targu-Mures a incheiat la egalitate, 1-1 (0-1) cu formatia bulgara de prima liga, FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa. Pentru mureseni a inscris Ciolacu in minutul 60, dupa o faza prelungita de atac. Bulgarii au deschis scorul in prima repriza, in minutul 17, in urma unui contraatac. ASA a avut inaintea deschiderii scorului doua bune ocazii. Mai intai, in minutul ...citește toată știrea