Revansa aduce calificarea in semifinale

Sursa: Zi de Zi
Marti, 21 Aprilie 2015, ora 16:47
35 citiri
Prima echipa de la City'us Targu-Mures s-a calificat luni seara in Final Four-ul Cupei Romaniei la futsal, dupa ce a invins pe teren propriu cu scorul de 5-3 formatia United Galati, in a patra partida din sferturile de finala. Diferenta dintre cele doua echipe a fost mult mai clara decat o arata scorul final, strans doar din cauza ratarilor si a relaxarii premature a targumuresenilor intr-o partida in care conta doar victoria. City'us a condus cu 3-1 la pauza si au majorat scorul in partea a ...citește toată știrea